Czego się nie robi dla przyjaźni. Zbigniew Buczkowski i Krzysztof Hanke spotkali się pierwszy raz na planie „Świętej wojny”. Aktorzy do dzisiaj współpracują i przyjaźnią się ze sobą. Teraz możemy ich zobaczyć na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Aktorzy, pomimo tego, że już od dawna nie ma „Świętej wojny” wciąż kolegują się ze sobą i pozostają w świetnych relacjach.

Jakiś czas temu Zbigniew Buczkowski wyświadczył Krzysztofowi Hanke pewną przysługę. Znany z serialu Bercik rozmawiał z dziennikarzami WD.pl i wyznał, jak udało mu się dostać do „Lombardu”.

Zbigniew Buczkowski i Krzysztof Hanke – wspaniali koledzy

„Święta wojna” była emitowana w latach 2000-2009. Później wspomniani aktorzy stali się mniej popularni z racji epizodycznych ról.

Teraz możemy śledzić „Lombard. Życie pod zastaw”, który wyjątkowo przypadł do gustu widzom. Gdy okazało się, że tytuł ten będzie czymś więcej niż jednym sezonem, Buczkowski postanowił wesprzeć swojego dobrego kolegę.

– No cóż… pewnie tak. Znamy się ze Zbyszkiem od lat, dlatego trudno powiedzieć, że mój angaż w „Lombardzie” nie miał z nim nic wspólnego – powiedział Krzysztof Hanke w rozmowie z dziennikarzami WD.

źródło: wd.pl

(Visited 24 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Piotr Kraśko wydał oświadczenie po wyroku sądowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj