Nie żyje Tiantian Kullander, który był znaną osobą w świecie kryptowalut. Mężczyzna zasnął się i nie obudził. Miał zaledwie 30 lat.

– Z najgłębszym smutkiem i ciężkim sercem informujemy o śmierci naszego przyjaciela i współzałożyciela, Tiantiana Kullandera, który odszedł niespodziewanie we śnie – poinformowała w komunikacie firma Amber Group.

– Tiantian odegrał kluczową rolę w założeniu firmy Amber i był filarem naszego sukcesu. Włożył serce i duszę w firmę na każdym etapie jej rozwoju” – przekazano.

– Straciliśmy wspaniałego partnera i prawdziwego przyjaciela, słowa nie są w stanie wyrazić naszego smutku w tej chwili. Dziedzictwo Tiantiana będzie żyło i będziemy pracować jeszcze ciężej, aby Amber stał się definiującym kategorię liderem w naszej branży, ponieważ była to jego ambicja i marzenie – wyjaśniła firma Amber.

Kullander założył grupę Amber w 2017 roku. Jego start-up wyceniony był na 3 miliardy dolarów. Mężczyzna znalazł się na liście prestiżowego zestawienia magazynu Forbes „30 Under 30”.

Na ten moment nie jest znana przyczyna 30-latka. Wiadomo, że zmarł nagle we śnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nagrało się, jak zastawił pułapkę na policję. Zaczął strzelać [WIDEO]

źródło: Twitter / polsat news

(Visited 218 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Rosja pozbywa się ambasadora Łotwy. Ma dwa tygodnie na opuszczenie kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj