Sieć obiegło nagranie z Oklahoma City na którym widać próbę odnalezienia i zatrzymania Timothy’ego Johnsona. Mężczyzna zastawił na mundurowych pułapkę. Niestety jego pomysł zakończył się tragedią.

Podejrzany był szukany nakazem międzystanowym. Służby dowiedziały się, że Johnson miał ukrywać się w jednej z przyczep kempingowym przy Iron Road. Na miejsce od razu udała się policja.

– Funkcjonariusze skontaktowali się z Jennifer Garner – kobietą mieszkającą w przyczepie. Zapewniła ich, że nikogo nie ma w środku i dała funkcjonariuszom zgodę na przeszukanie jej domu – poinformowała stacja Fox News.

Mundurowi szybko zabrali się za przeszukiwanie przyczepy. Początkowo wydawało się, że mężczyzna uciekł, jednak w rzeczywistości ukrył się w pewnym miejscu z bronią. Kiedy mundurowi podnieśli materac znaleźli poszukiwanego z bronią w ręku.

W tym momencie wybuchła strzelanina. Policjanci musieli odpowiedzieć ogniem i wybiec z pokoju. Zarówno jeden z policjantów, jak i napastnik zostali zranieni. Na miejsce przyjechała jednostka taktyczna, która stwierdziła zgon poszukiwanego mężczyzny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nie do opanowania”. Kolejne zastanawiające nagranie z Putinem [WIDEO]

źródło: YouTube / Interia.pl

(Visited 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj