Media obiegła informacja o śmierci 18-letniej zawodniczki MMA Victorii Lee. Jej kariera sportowa była krótka, jednak udało jej się zwyciężyć we wszystkich trzech pojedynkach.

O śmierci zawodniczki poinformowała Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej ONE Championship. Victoria Lee uprawiała mieszane sztuki walki w kategorii atomowej w One Championship. Z pewnością miała wielki talent. W trzech spotkaniach udało jej się pokonać Sunisę Srisan, Wang Luping i Victorię Souzę.

Nagły zgon młodej kobiety zaskoczył wszystkich. 7 stycznia o jej śmierci poinformowała siostra. Victoria Lee odeszła 26 grudnia 2022 roku. Nie są znane przyczyny jej śmierci.

– 26 grudnia 2022 roku nasza rodzina doświadczyła czegoś, przez co żadna rodzina nie powinna przechodzić… Strasznie trudno to powiedzieć… Nasza Victoria odeszła – napisała Angela Lee w mediach społecznościowych.

– Odeszła zbyt wcześnie i od tego czasu nasza rodzina jest całkowicie zdruzgotana. Tęsknimy za nią. Bardziej niż za czymkolwiek na tym świecie. Nasza rodzina nigdy nie będzie taka sama. Życie nigdy nie będzie takie samo – dodała.

– Tak bardzo za tobą tęsknimy siostro. Bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Wszyscy jesteśmy załamani. Ponieważ cząstka ciebie była w każdym z nas i kiedy odeszłaś, te części zostały z nas wyrwane. Nigdy nie będziemy tacy sami. Każda mała rzecz sprawia, że myślę o tobie. Od promieni słonecznych do zachodu słońca. Nauczyłeś nas dostrzegać piękno w prostych rzeczach – przyznała Lee.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Papież Franciszek apeluje: Dzisiaj trwa trzecia wojna światowa zglobalizowanego świata

źródło: Instagram

(Visited 334 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj