Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska zasugerowała posłowi Braunowi, by przyjął leki. Była to reakcja na ostre wystąpienie Konfederaty w kwestii skutków wprowadzanego pod pretekstem koronawirusa lockdownu.

Rząd pracuje na kolejną ustawą, która ma chronić instytucję rodziny. Nowy pomysł nosi nazwę „Rządowy projekt ustawy o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich”. W czasie sejmowych obrad poseł Konfederacji Grzegorz Braun zaznaczył, że to rząd PiS w ostatnich dwóch latach niszczył życie młodym ludziom, którzy musieli przestrzegać mnóstwa obostrzeń i spędzać większą część czasu w domach.

– Życie dzieci i młodzieży w ostatnich dwóch latach przemieniliście w ‚nowy świat’. Pan premier Morawiecki zapowiadał ‚nową normalność’. Dzieci i młodzież przez dwa lata przetrzymywaliśmy w tej ‚nowej normalności’, z której niektórzy do końca życia już się wydostaną – mówił Grzegorz Braun.

Następnie wspomniał o „horrorze narodowym”.

– Dzieci i młodzież od 30 proc. do 40 proc. częściej próbują odebrać sobie życie w Polsce. To skokowy wzrost w dobie ‚nowej normalności’ premiera Morawieckiego. W niektórych gminach – na przykład w Raciborzu – wzrost prób samobójczych wśród nieletnich przekroczył 50 proc. Na szczęście nie wszystkie z efektem ostatecznym i nieodwracalnym. Skoro chcecie pomóc, to przydałyby się najpierw oznaki świadomości tego, że została dokonana zbrodnia na młodym pokoleniu – tłumaczył Braun.

Przeczytaj również:  40-latka położyła się, by odpocząć. Po godzinie już nie żyła [FOTO]

– Zapakowanie dzieci i młodzieży na kwarantanny, lockdowny w szkołach i demoralizacja. Oswajanie młodego pokolenia z kłamstwem, krętactwem pod patronatem władz Rzeczpospolitej Polskiej. Hipokryzja, koniunkturalizm, kłamstwo, oszustwo, lekcje prowadzone zdalnie. Oswajanie z odejściem od norm cywilizowanych – burzył się poseł Konfederacji.

Następnie zaapelował do ministra sprawiedliwości o dane, które potwierdzałyby w ilu przypadkach nie udało się wykryć sprawców przestępstwa dlatego, że osoba, które je popełniała nosiła maskę.

– Przez ostatnie dwa lata doprowadziliście do skokowej destrukcji instytucji rodziny. Doprowadziliście do tego, że są rodziny, w których dziadkowie przez dwa lata nie widzieli wnuków, nie spotkali się z nimi na święta – dodał prawicowy polityk.

Wicemarszałek Małgorzata Gosiewska nie była zadowolona z tego wystąpienia. Gdy Braunowi skończył się czas skomentowała to, co usłyszała.

– Jak widać, resocjalizacja przydałaby się nie tylko młodym ludziom. Panie pośle, tu nawet resocjalizacja by nie pomogła. I lekarz, i inne rzeczy również. Proszę uspokoić się, może zażyć leki – skwitowała Gosiewska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosja ponownie ma pretensje do Polski: „Nie masz prawa wygłaszać takich oświadczeń”

Przeczytaj również:  "Zachowywaliśmy się jak głupcy". Bill Gates o nowej pandemii

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co na ból gardła? Warto poznać te skuteczne i naturalne sposoby

źródło: YouTube.com

(Visited 318 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj