propolski.pl: Dmitrij Miedwiediew ostrzega

Miedwiediew w kuriozalnym wpisie wieszczy III wojnę światową i rozbiór Polski

Były prezydent Federacji Rosyjskiej, Dmitrij Miedwiediew opublikował kuriozalny wpis, w którym podzielił się swoją wizją ws. przyszłości. Rosjanin wróży Polsce trudną przyszłość.

Polityk przepowiada trzecią wojnę światową, rozbiór Polski i odłączenie się Teksasu od USA. To tylko niektóre z jego fantazji, którą mają się rzekomo ziścić w 2023 roku.

Miedwiediew uważa, że w 2023 roku cena ropy wzrośnie do 150 dolarów za baryłkę, natomiast cena gazu przekroczy 5 tys. dol. za tysiąc metrów sześciennych.

Były prezydent Rosji pisze również o powrocie Wielkiej Brytanii do Unii Europejskiej w 2023 roku. Zaraz po tym fakcie Wspólnota ma się rozlecieć.

– Polska i Węgry zajmą zachodnie tereny dawnej Ukrainy – napisał w mediach społecznościowych Dmitrij Miedwiediew.

Rozbiór Polski w przyszłym roku?

Były prezydent Rosji uważa, że w kolejnym roku powstanie IV Rzesza Niemiecka, która ma objąć Niemcy, a także ich „satelitów”. Tu wymienia takie kraje jak Polska, kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja, Republika Kijowska i inne.

Polityk przewiduje również, że wojna obejmie całą Europę, co zakończy się trzecią wojną światową. W jej wyniku dojdzie do rozbioru Europy w tym Polski.

Miedwiediew mówi również o tym, że od Wielkiej Brytanii odłączy się co najmniej jeden kraj i wcale nie chodzi o Szkocję. Wskazuje tutaj raczej na Irlandię Północną, która połączy się z Republiką Irlandii.

– Teksas i Meksyk utworzą państwo związkowe – podsumowuje. W dodatku dodaje, że prezydentem pozostałych stanów zostanie miliarder Elon Musk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Noga Łukaszenki nie ma się dobrze”. Dyktator miał problem, by wejść [WIDEO]

źródło: tysol.pl / DoRzeczy

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these