Strona główna Świat Max Kolonko nazwał się najsilniejszym kandydatem najbliższych wyborów. Zaczął nawet kompletować gabinet prezydencki

Max Kolonko nazwał się najsilniejszym kandydatem najbliższych wyborów. Zaczął nawet kompletować gabinet prezydencki

2 min czytania
0
1
1,254
Max Kolonko

Wydaje się, że YouTuber Mariusz Max Kolonko utracił ostatnio zdroworozsądkowe myślenie. Okazuje się, że mężczyzna zamieścił nagranie, z którego wynika, że zaczął już kompletować swój przyszły gabinet prezydencki.

Przy okazji Max Kolonko wymienił czołowe postacie z polskiej sceny politycznej, które ocenił jako nadające się do współpracy z nim.

Mariusz Max-Kolonko zamieścił w Internecie zabawne wideo, w którym przekonuje, że jest „najsilniejszym kandydatem na prezydenta”.

Dziennikarz, marzący o objęciu funkcji prezydenta, zaproponował stanowiska niektórym ze swoich kontrkandydatów. Poszczęściło się chociażby Małgorzacie Kidawie-Błońskiej czy Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi, których prezenter nie odprawi z kwitkiem.

Kolonko dodał, że rozniesie „Lying Andy Duda w pierwszej debacie”. Internauci zdziwili się, że osoba, która nazywa swój ruch po angielsku (Revolution), nie jest w stanie ułożyć kilku zdań na Twitterze bez anglicyzmów.

Poniżej wideo z udziałem dziennikarza, który snuje wspaniałe wizje na przyszłość.

źródło: nczas.com

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Tłusty czwartek u polityków. Bosak rozdaje pączki na "warszawskiej patelni"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Świat

Sprawdź również

Niemiecka prasa w mocnych słowach o spotkaniu Duda–Trump: Z tego będą tylko kłopoty

Niemiecka gazeta „Sueedeursche Zeitung” wypowiedziała się w pesymistycznym ton…