Polacy przegrali w meczu z dużo lepszą Argentyną 0:2. Ból porażki byłby jeszcze większy, gdyby w 39. minucie meczu Wojciech Szczęsny nie obronił rzutu karnego, który wykonywał Lionel Messi – jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Pomimo jakości tego spotkania Biało-Czerwonym udało się wyjść z grupy C z drugiego miejsca.

Po meczu komentarz zostawił kapitan reprezentacji Argentyny Leo Messi. Piłkarz nie ukrywał, że był zły z powodu niewykorzystania rzutu karnego.

– Byłem zły, że nie wykorzystałem rzutu karnego, ale po moim błędzie zespół wyszedł silniejszy. Wiedzieliśmy, że gdy padnie pierwszy gol, mecz się zmieni – powiedział Leo Messi.

– Poprzedni mecz dał nam dużo spokoju i wyszliśmy na boisko ze świadomością, że musimy wygrać. Mecz z Australią będzie bardzo trudny. Każdy jest w stanie pokonać każdego, wszystko jest bardzo wyrównane. Musimy jak najlepiej przygotować się do meczu, jak zawsze – dodał argentyński napastnik.

Sportowiec podkreślił, że dla reprezentacji Argentyny ważne teraz jest, by zachować spokój przed każdym kolejnym meczem.

– Teraz rozpoczynają się kolejne mistrzostwa świata i miejmy nadzieję, że utrzymamy to, co zrobiliśmy dzisiaj – podsumował kapitan Argentyńczyków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczęsny obronił karnego. Zdradził, co działo się chwilę wcześniej

źródło: przegladsportowy.onet

(Visited 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj