Lech Wałęsa jest ostatnio niezwykle aktywny i podróżuje poza granicami kraju. Szczególnie upodobał sobie Stany Zjednoczone, które uwiecznia na wielu zdjęciach na Facebooku. Były prezydent odwiedził także San Francisco. Jego gest szczerze wzruszył internautów.

Okazało się, że Lech Wałęsa znany ze swojej religijności i przywiązania do wiary nie mógł przegapić mszy świętej w tym mieście. Swoim zachowaniem wzbudził podziw internautów, którzy podsumowali jego wizytę słowami uznania i wdzięczności. Polityk stanął przed ołtarzem i uwiecznił siebie na uroczystej fotografii.

— Wielki szacunek dla Pana Panie Prezydencie jest Pan szanowny na całym świecie pozdrawiam serdecznie życzę zdrówka zdrówka jeszcze raz zdrówka i dziękuję; Cieszę się, że korzysta Pan z życia zobaczy Pan świat to się nazywa emerytura a podróże uczą; Podziwiam Pana i szanuje. Nie wszyscy byliby gotowi do tak długiej i co tu mówić, meczącej podroży, by walczyć o nasza demokracje i wolność. A Pan Prezydencie na laurach, należnych, chociażby z powodu wieku, nie spoczywa. Jestem pełna podziwu i wdzięczności. Dziękuję — napisano w komentarzach pod zdjęciem Wałęsy.

Były prezydent podzielił się także innymi zdjęciami, na których pokazał piękne krajobrazy.

Przeczytaj również:  Arnold Schwarzenegger przyleci do Polski i zwiedzi obóz Auschwitz

źródło: facebook.com

(Visited 83 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj