Bill Gates często zaskakuje internautów swoimi śmiałymi teoriami i przemyśleniami. Miliarder, chociaż nie jest jasnowidzem, często lubi przewidywać, co wydarzy się w przyszłości. Tym razem wypowiedział się ws. ogłoszonej pandemii koronawirusa. Wydaje się, że Gates ma swoje przypuszczenia i domyśla się, kiedy pożegnamy epidemiczne szaleństwo.

Założyciel Microsoftu Bill Gates w rozmowie z CNN przedstawił swoje teorie nt. zakończenia pandemii.

Jest przekonany, że powrót do „normalnego” życia może nastąpić jedynie za pomocą szczepionki przeciwko COVID-19, którą określił jako „cud”. Miliarder jest zdania, że Amerykanie do „prawie normalnego” życia wrócą jesienią 2021 roku.

Co filantrop ma na myśli? Chodzi głównie o dzieci, młodzież i studentów, którzy na nowo pójdą do szkół, oraz o restauracje, które otworzą się w reżimie sanitarnym.

Zobacz również: Zaskakujący sondaż: Partia Hołowni wyprzedza Prawo i Sprawiedliwość

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie stwierdził, że świat nie robi „wystarczająco duży, aby szybko uporać się z pandemią”.

Zobacz również: Cała Polska będzie zamknięta? Niedzielski zabrał głos

Według Billa Gatesa proces szczepień postępuje zdecydowanie za wolno, a preparaty nie są sprawiedliwie rozdzielone pomiędzy różne kraje. Na podsumowanie ocenił, że całkowite zniesienie obostrzeń nastąpi dopiero pod koniec 2022 roku: „O ile – zaznaczył – w międzyczasie nie pojawią się mutacje wirusa, które pokonają szczepionki”.

Przeczytaj również:  Nietypowe odkrycie nieopodal rezydencji Putina. Czy reżim się czegoś obawia?

Źródło: NCzas.com

(Visited 18 341 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj