Pierwszy smartwatch Huawei z własnym systemem operacyjnym, Watch GT, był intrygującym i obiecującym produktem, kiedy pojawił się na rynku; oferował prosty interfejs użytkownika, długi czas pracy na baterii i dogłębne śledzenie kondycji. Watch GT 2 opiera się na dwóch nowych, bardziej eleganckich projektach, wykorzystując ten sam prosty interfejs użytkownika (UI), ale z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Huawei starał się zrównoważyć wydajność i żywotność baterii, pakując jednocześnie mnóstwo funkcji, aby fanatycy fitnessu byli zadowoleni.

DWIE OPCJE WIELKOŚCI

Wodoodporność do 50m (5ATM) Tarcza zegarka wykonana ze szkła 3.5D Huawei Watch GT 2 jest kontynuacją pierwszej generacji Watch GT, choć teraz dostępne są dwa różne modele o unikalnym wyglądzie. Większy, bardziej klasyczny model ma 46mm obudowę i indeksowaną ramkę wokół tarczy zegarka. Mniejszy model 42mm ma więcejAbout, że „bezel” na większy model chociaż: To wszystko na pokaz, a nie oddzielny kawałek projektu, jak cały przód tego zegarka jest jednym kawałkiem szkła. Nie ma metalowego pierścienia, nie ma rotacji, nic z tych rzeczy.

Huawei użył szkła 3D w obu modelach, dając mu pochyłe krawędzie na większym modelu, zakrzywione krawędzie na mniejszym. Oznacza to, że zegarek ma ten naprawdę fajny błyszczący wygląd na całym obwodzie, który wygląda fantastycznie w połączeniu z czarną obudową ze szczotkowanej stali. Ma on również tylko 10,7 mm grubości, lub 9,4 mm dla mniejszego modelu.

Pomimo minimalistycznego wyglądu, zegarek GT 2 mieści w sobie kilka podstawowych funkcji smartwatcha. Na spodzie znajduje się czujnik tętna, a jeśli przyjrzysz się uważnie bokom, zobaczysz małe rowki, w których znajdują się głośniki i mikrofony. Po prawej stronie jest, gdzie dźwięk wychodzi, po lewej jest znacznie mniejszy otwór, gdzie mikrofon jest, więc można skutecznie używać go jako głośnomówiący do wykonywania połączeń. zakrzywiony bezramkowy wyświetlacz dla znacznie bardziej minimalistyczny wygląd.

Twój asystent podczas ćwiczeń

Jeśli chodzi o ćwiczenia, zegarek oferuje użytkownikowi dużą liczbę narzędzi. Na przykład, zegarek GT 2 ma fabrycznie zainstalowanych 10 procedur biegowych. Pomagają one osobie z różnymi celami, idealne dla nowych biegaczy, osób, które biegają, aby schudnąć, osób, które chcą poprawić swoją wytrzymałość itp. W zależności od celu, poziomy zapotrzebowania są ustalone.

Ale to nie jest przydatne tylko dla ludzi, którzy kochają biegać. Zegarek GT 2 obsługuje 15 sportów. W tym osiem sportów na świeżym powietrzu (bieganie, chodzenie, wspinaczka, wędrówki, trail running, jazda na rowerze, pływanie na otwartej wodzie, triathlon) i siedem sportów halowych (chodzenie, jogging, jazda na rowerze stacjonarnym, pływanie w basenie, wolny trening, maszyna eliptyczna, maszyna wioślarska).

Monitorowanie aktywności

Nic nie poprawia zdrowia bardziej niż aktywność fizyczna. Dlatego Watch GT 2 przez cały dzień monitoruje liczbę kroków wykonywanych przez użytkownika, liczbę spalanych kalorii, ile razy wstaje i w jakich okresach wykonuje czynności o średniej lub wysokiej intensywności.

Lepsze czujniki

W przypadku generacji czujników dodanych do GT 2 Pro, skok jest oczywisty. Kompas lepiej trzyma się celu i mniej gubi sygnał w pomieszczeniach, w porównaniu do GT 2, który nadal ma problemy z dokładnym celowaniem. Choć nie mamy czujnika kadencji, krokomierz jest nieco dokładniejszy w wersji PRO. Zachowaliśmy barometr, pomiar tętna i monitorowanie tlenu we krwi.

(Visited 86 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj