Grzegorz Braun już za tydzień 29 września w czwartek może zostać pozbawiony immunitetu poselskiego. Według naszych informacji, tego samego dnia odbędzie się również protest w obronie posła.

Redakcja propolski.pl dowiedziała się, że za tydzień 29 września w czwartek o 11.00 w Sejmie będzie procedowany pomysł odebrania immunitetu Grzegorzowi Braunowi. Grupa trzymająca władzę już od dłuższego czasu sygnalizowała gotowość do rozprawienia się z parlamentarzystą.

Grzegorz Braun pozbawiony immunitetu?

Informację przekazał nam vloger Grzegorz Płaczek, który z kolei został poinformowany o sprawie przez Karolinę Pikułę, osobę z bliskiego kręgu posła.

Dlaczego pisowcom zależy na pozbawieniu Grzegorza Brauna immunitetu? Można się tylko domyślać. Za pretekst unieszkodliwienia parlamentarzysty mają posłużyć perturbacje posła z okresu pandemii, kiedy to występował przeciwko masakrowanym przez wolne sądy bezprawnym nakazom noszenia maseczki.

W związku z zaistniałą sytuacją otoczenie posła planuje na 29 września zorganizować protest „Murem za Grzegorzem Braunem” przed Sejmem.

Przeczytaj również: Poseł Platformy uderzył w Kaczyńskiego: „Rosyjski agent mówiłby takim właśnie językiem”

Przeczytaj również: Poseł Konfederacji zatrzymany przez policję. Policjanci poinformowali już prokuratora

Źródło: propolski.pl

(Visited 552 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj