propolski.pl: Greta Thunberg dogryzła Trumpowi

Greta Thunberg dogryzła Trumpowi: „Jak miło to widzieć”

Od dawna nie jest tajemnicą, że Greta Thunberg i były prezydent USA Donald Trump nie darzą się zbyt wielką sympatią. Kiedy polityk opuścił Biały Dom, znana aktywistka postanowiła mu dogryźć i publicznie zakpić poprzez opublikowanie ironicznego komentarza na swoim profilu.

Młoda Szwedka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie Trumpa, który stoi przed wejściem do helikoptera i żegna się ze swoimi zwolennikami. Całość opatrzyła komentarzem nie pozostawiającym złudzeń: — Wygląda na bardzo szczęśliwego, starszego człowieka, czekającego na świetlaną i wspaniałą przyszłość. Jak miło to widzieć! — napisała Greta na Facebooku.

Zobacz również: Dziennikarz TVP ironicznie o zaprzysiężeniu Bidena: „Jakby do Waszyngtonu przyjechał sam papież”

Donald Trump nie chciał uczestniczyć w inauguracji nowego prezydenta Joe Bidena i wraz ze swoją małżonką Melanią opuścił Waszyngton, udając się na Florydę jeszcze przed początkiem ceremonii. Zanim to jednak zrobił, podziękował wszystkim Amerykanom i życzył sukcesów nowej administracji. Przemawiała również pierwsza dama Melania Trump, która nie kryła emocji wzruszenia.

Zobacz również: Abonament RTV. Coraz więcej dłużników ściganych przez Pocztę Polską

Słowa Grety Thunberg pozostawione na Facebooku miały być parafrazą tweeta Donalda Trumpa, który jeszcze we wrześniu 2019 roku skomentował wystąpienie aktywistki, mówiąc, że „wygląda na bardzo szczęśliwą młodą dziewczynę, czekającą na wspaniałą, świetlaną przyszłość”.

Seems like a very happy old man looking forward to a bright and wonderful future. So nice to see!

Opublikowany przez Greta Thunberg Środa, 20 stycznia 2021

źródło: tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these