propolski.pl: Tusk zabiera się za Kościół

Donald Tusk zdradził, co przekazał na WOŚP: „Zapraszam do aukcji” [WIDEO]

Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyjątkowy prezent z tej okazji na licytację przekazał były premier Donald Tusk. Polityk uchylił rąbka tajemnicy na Twitterze.

– Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia – napisano na oficjalnej stronie Fundacji.

Coraz więcej gwiazd, celebrytów i aktorów przekazuje specjalne datki, prezenty i gadżety na licytację WOŚP. Do grona darczyńców dołączył Donald Tusk, który opublikował tweeta w tej kwestii i zdradził, co przekazał na aukcję charytatywną.

– Po raz 30. zagra największa orkiestra naszych serc. Zwłaszcza w tym czasie potrzebujemy solidarności i wzajemnej życzliwości. Zapraszam do aukcji, na którą przekazałem moją osobistą brukselską limuzynę – napisał Donald Tusk w mediach społecznościowych.

Do swojej wiadomości były szef RE dołączył wideo, w którym ujawnił więcej szczegółów. „Brukselska limuzyna” to oczywiście słynna hulajnoga, którą Tusk śmigał po ulicach Belgii, kiedy pełnił jeszcze swoją funkcję.

Pod nagraniem z udziałem polityka pojawiło się wiele komentarzy.

– Brawo, świetna inicjatywa panie premierze Tusk – czytamy w komentarzu.

źródło: wp.pl, YouTube.com

About the Author

One thought on “Donald Tusk zdradził, co przekazał na WOŚP: „Zapraszam do aukcji” [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these