Donald Tusk opublikował na Twitterze wymowny wpis, w którym zakpił z postawy prezydenta USA. Były premier zaapelował o to, by nie bać się koronawirusa, ale „cynicznych ludzi, którzy szerzą kłamstwa na jego temat”.

Na koniec swojej wypowiedzi Donald Tusk dał złotą radę: „Nie pozwól im zdominować Twojego życia”. Nie trudno się domyśleć, że była ona skierowana do Donalda Trumpa.

— Nie bój się Covid-19. Bój się cynicznych ludzi, którzy szerzą kłamstwa na jego temat. Nie pozwól im zdominować Twojego życia — napisał na Twitterze były szef RE.

Niedawno światowe media obiegła informacja o zakażeniu się prezydenta USA koronawirusem. Donald Trump przez trzy dni przebywał w szpitalu i został z niego wypisany w poniedziałek wieczorem.

Zobacz również: Katarina Barley poniesie konsekwencje za swoją skandaliczną wypowiedź? PiS chce ją odwołać z funkcji

Polityk zwrócił się optymistycznie do Amerykanów i przekazał im kilka słów otuchy: — Czuję się naprawdę świetnie. Nie bójcie się Covid-u. Nie pozwólcie, by zdominował wasze życie — napisał w poniedziałek Trump na Twitterze. Ponadto dodał, że „czuje się lepiej niż 20 lat temu”.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 576 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj