Po wspaniałym czasie spędzonym w gronie rodziny Donald Tusk zdążył wrócić do Brukseli. Okazuje się, że polityk znalazł sobie nowy, bardziej ekologiczny środek transportu, którym porusza się teraz po mieście.

Trzeba przyznać, że częste kontakty z wnukami dodały energii 63-letniemu Donaldowi Tuskowi, o czym może świadczyć jego najnowszy post. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie widzimy byłego premiera pozującego na elektrycznej hulajnodze, z maseczką ochronną na twarzy.

Fotografii towarzyszy zabawny opis, w którym polityk wyjaśnił, co sprowokowało go do wybrania właśnie takiego środka transportu.

— Polityk na hulajnodze wygląda na młodszego, bardziej ekologicznego, demokratycznego i nowoczesnego — napisał Tusk, a po chwili dodał:

— I na pewno szybciej dojeżdża do pracy. Wystarczyło pokonać obawy sześćdziesięciolatka przed nową aplikacją i drwinami tradycjonalistów i jazda! Nigdy więcej służbowej limuzyny.

Zobacz również: Były detektyw Krzysztof R. stanie przed sądem. Twierdzi, że jest niewinny

Post byłego szefa RE spotkał się z ciepłą reakcją jego sympatyków.

— „Brawo za odwagę i dbanie o ekologię. Pozdrawiam!”, „Tylko politycy takiego formatu mogą pozwolić sobie na taką formę poruszania — bez ogromnej ochrony”, „Dlatego tak pana cenimy” — czytamy w komentarzach.

źródło: pudelek.pl

(Visited 491 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj