Po przegranych wyborach prezydenckich Donald Trump wielokrotnie obiecywał, że to jeszcze nie koniec jego politycznej walki. Swoje plany potwierdził w wywiadzie udzielonym stacji Fox Business.

— Sondaże pokazują, że wszyscy tego chcą. W stu procentach myślę o starcie i myślę, że odniesiemy duży sukces — powiedział Donald Trump dodając, że jako wiceprezydenta w swojej administracji widziałby gubernatora Florydy Rona DeSantisa.

Pochodzący z Republikanów Ron DeSantis dał się poznać jako zagorzały przeciwnik paszportów covidowych. Podkreślał, że nie zostaną one wprowadzone na Florydzie.

Zobacz również: Michał Dworczyk powiedział, ile szczepień do tej pory wykonano. „To efekt ciężkiej pracy tysięcy osób”

Były prezydent USA nie szczędził gorzkich słów krytyki wobec urzędującego prezydenta Joe Bidena. Trumpowi nie podoba się błędnie jego zdaniem prowadzona polityka wobec Chin, migracyjna czy podatkowa.

Niedawno w mediach ukazało się nagranie, z którego wynika, że amerykańska stacja CNN miała fałszować informacje na temat stanu zdrowia Trumpa i kreować go jako osobę niezdolną do dalszego pełnienia funkcji prezydenta.

W sieci pojawiło się nagranie rozmów z dyrektorem technicznym telewizji CNN Charliem Chesterem. Wynika z nich, że stacja tworzyła fake newsy mówiące, jak zły stan zdrowia jest u Donalda Trumpa.

Wszystko po to, by po raz kolejny nie został wybrany na najważniejsze stanowisko w państwie.

Zobacz również: Kinga Rusin wróci do Polski? „Na Malediwach zaczyna się powoli pora deszczowa”

źródło: telewizjarepublika.pl, fronda.pl

(Visited 1 992 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Borys Budka uciekł z własnej konferencji prasowej. Padło pytanie o Kidawę-Błońską

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here