Donald Trump należy z pewnością do tego typu polityków, którzy zachowują wobec siebie duży dystans. Przywódca USA zaskoczył ostatnio swoich fanów umieszczając na Twitterze przerobioną fotografię. Amerykański przedsiębiorca dokleił swoja głowę do sylwetki znanego boksera. Fotografia bardzo spodobała się internautom i na ten moment zyskała ponad 530 tys. polubień.

Donald Trump jako Rocky Balboa zyskał wiele komentarzy uznania. W internecie pojawiają się również zabawne memy, które prześmiewają polityka.

Przerobione zdjęcie, ukazuje ciało fikcyjnego boksera Rocky’ego Balboa z przyklejoną głową Donalda Trumpa. Prezydent Stanów Zjednoczonych nie dodał żadnego opisu wyjaśniającego, dlaczego tak postąpił.

Znana z krytykowania Trumpa aktorka Mia Farrow skomentowała zdjęcie słowami: „On jest szalony”. Wydaje się jednak, że prezydent Trump niczym się nie przejmuje i ma do siebie zdrowy dystans.

Media zastanawiają się, skąd motywacja do podzielenia się tak niecodzienną przeróbką. Są zdania, że zdjęcie to może być nawiązaniem do ostatnich badań zdrowotnych, które przeszedł prezydent. Trump powiedział ostatnio, że dowiedział się od lekarzy o „cudownej klatce piersiowej” podczas niedawnego sprawdzania stanu zdrowia.

Inni spekulowali, że zdjęcie jest nawiązaniem do walki, jaką Donald Trump toczy w Kongresie przeciwko zwolennikom jego impeachmentu. Zdjęcie zostało opublikowane w dniu 32 rocznicy premiery sławnego już filmu Rocky IV.

źródło: dorzeczy.pl 

(Visited 142 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Premier zapowiada powrót do normalności. Jest jednak jeden warunek, który nie spodoba się sporej części Polaków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here