Ruch Black Lives Matter zbiera coraz większe żniwo. Napaści na osoby o białym kolorze skóry stają się coraz powszechniejsze.

Na początku sierpnia Niezależna zwróciła uwagę na słowa Prokuratora Generalnego USA Williama Barra, który przyrównał ruch BLM do ruchów bolszewickich oraz neomarksistowskich.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

— To rewolucyjna grupa, która jest zainteresowana jakąś formą socjalizmu, komunizmu. To w zasadzie bolszewicy. Ich taktyki są faszystowskie — mówił.

Do ataków „miejskiej partyzantki” faktycznie zresztą dochodzi. Dziś w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym czarnoskóry mężczyzna atakuje białego człowieka tylko dlatego, że ten ma inny kolor skóry.

Czytaj także: Wałęsa umniejsza rolę św. Jana Pawła II: Nie papież przewrócił komunizm. Nie przesadzajmy

Materiał wideo przedstawia czarnoskórego, który zachodzi idącego chodnikiem mężczyznę i uderza go cegłówką w głowę. W tle słyszymy roześmianych ludzi, którym najwyraźniej podobał się ten akt agresji.

Źródło: Twitter.com, Niezależna

(Visited 12 793 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj