czarnoskóry

To nagranie mówi wszystko. Czarnoskóry cegłówką rozbił głowę białemu, ludzie wiwatowali

Ruch Black Lives Matter zbiera coraz większe żniwo. Napaści na osoby o białym kolorze skóry stają się coraz powszechniejsze.

Na początku sierpnia Niezależna zwróciła uwagę na słowa Prokuratora Generalnego USA Williama Barra, który przyrównał ruch BLM do ruchów bolszewickich oraz neomarksistowskich.

Czytaj także: Kyle Rittenhouse — 17latek zastrzelił dwóch członków Antifa podczas zamieszek. Drastyczne video z chwili oddania strzałów obiegło sieć

— To rewolucyjna grupa, która jest zainteresowana jakąś formą socjalizmu, komunizmu. To w zasadzie bolszewicy. Ich taktyki są faszystowskie — mówił.

Do ataków „miejskiej partyzantki” faktycznie zresztą dochodzi. Dziś w sieci pojawiło się kolejne nagranie, na którym czarnoskóry mężczyzna atakuje białego człowieka tylko dlatego, że ten ma inny kolor skóry.

Czytaj także: Wałęsa umniejsza rolę św. Jana Pawła II: Nie papież przewrócił komunizm. Nie przesadzajmy

Materiał wideo przedstawia czarnoskórego, który zachodzi idącego chodnikiem mężczyznę i uderza go cegłówką w głowę. W tle słyszymy roześmianych ludzi, którym najwyraźniej podobał się ten akt agresji.

https://twitter.com/CommiesLmao/status/1300348943461756933

Źródło: Twitter.com, Niezależna

About the Author

One thought on “To nagranie mówi wszystko. Czarnoskóry cegłówką rozbił głowę białemu, ludzie wiwatowali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these