Napaść Rosji na Ukrainę wywarła duży wpływ na życie prywatne najstarszej córki Władimira Putina. Maria Woroncowa-Faasen ma coraz więcej problemów. Ostatnio rozstała się z mężem i prawdopodobnie nie będzie mogła otworzyć własnej kliniki.

Przez całe lata życie dzieci Władimira Putina owiane było tajemnicą i nic o nich nie wiedzieliśmy. Prezydent Rosji z małżeństwa z Ludmiłą Aleksandrowną doczekał się dwóch córek.

Jedna z nich ukończyła studia medyczne na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, miała jednak zmienione nazwisko.

Córka Putina przeżywa aktualnie ciężkie chwile, na co w pewnym stopniu miały wpływ działania jej ojca. Tuż przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie 36-latka rozwiodła się z mężem Jorritem Faassenem, z którym była w relacji od 2010 roku.

Wojna na Ukrainie przeszkodziła córce Putina w zrealizowaniu jej zawodowych planów. Maria Woroncowa-Faasen jest z zawodu endokrynologiem i chciała otworzyć centrum medyczne w Petersburgu warte 630 mln dolarów. Kobieta specjalizuje się w rzadkich chorobach genetycznych u dzieci.

Firma Nomenko, której 20 proc. akcji posiada Rosjanka nie będzie jednak mogła zrealizować wspomnianego pomysłu. Rosja staje się bowiem coraz bardziej odizolowana ze względu na sankcje.

Zobacz również: Sekretarz generalny NATO: „Rosja nigdy nie wygra wojny nuklearnej”

Zobacz również: Czeczeni wspierają Ukraińców. Pokazano nagranie z walk [WIDEO]

źródło: TVP.Info, Interia.pl

(Visited 1 092 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj