propolski.pl: Braun Grzegorz

Co za szał! „Pijak ucieka!”. Braun zatrzymuje Szumowskiego w szpitalu [WIDEO]

Pisaliśmy niedawno o tym, że poseł Konfederacji Grzegorz Braun przeprowadził interwencję poselską w Narodowym Instytucie Kardiologii w Aninie. Dyrektorem tej placówki jest były minister zdrowia Łukasz Szumowski, który wcale nie był chętny do rozmowy.

Łukasz Szumowski unikał posła Brauna i jego asystentów, a docelowo posprzeczał się z nimi. Atmosfera stała się wyjątkowo gęsta i nieprzyjemna, kiedy były minister przyciął prawicowemu politykowi rękę drzwiami.

Interwencja poselska była prowadzona na prośbę jednego z pielęgniarzy, któremu zagrożono zwolnieniem z pracy w przypadku nieprzyjęcia szczepionki na COVID-19.

Poseł Grzegorz Braun zjawił się na miejscu, jednak napotkał opór ze strony polityka, który stwierdził, że nie musi niezwłocznie reagować na jego prośby.

Zachowanie byłego ministra było tak nieprzyjemne, że poseł Braun zdecydował się wezwać na miejsce policję. Podejrzewał bowiem, że polityk może być pod wpływem alkoholu.

— Pan jest osobą publiczną panie dyrektorze, ministrze, jest pan dyrektorem placówki budżetowej — pouczał byłego ministra zdrowia Grzegorz Braun.

— Proszę się nie ośmieszać i nie pogrążać — dodał poseł Konfederacji, zaznaczając, że wolne media mają prawo zainteresować się „bezprawiem” czynionym przez Szumowskiego.

Zobacz również: Szumowski zaatakował asystenta Brauna. Takiego zachowania byłego ministra nikt się nie spodziewał [WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=kynKG-SH9E4

źródło: YouTube.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these