Bill Gates i Melinda Gates oficjalnie otrzymali rozwód. Decyzja ogłoszona przez sąd zapadła 2 sierpnia. Najbogatsza para świata podzieliła się ogromnym ponad 11 mld dol. majątkiem, chociaż nie ujawniono szczegółów dotyczących tej sprawy. Wcześniej małżeństwo nie miało spisanej intercyzy.

Wiadomo, że Melinda French Gates nie zmieni nazwiska, ale wraz z dniem zakończenia małżeństwa stała się prawdziwą miliarderką. Byli małżonkowie nadal chcą ze sobą współpracować na rzecz wspólnie założonej fundacji Bill and Melinda Gates Foundation.

Początkowo przedsiębiorca informował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z żoną Melindą podjęli decyzję, aby się rozstać. Para oznajmiła, że przez długi czas próbowała ratować swoje małżeństwo, jednak im się to nie udało.

— Przez ostatnie 27 lat wychowaliśmy trójkę niesamowitych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która pracuje na całym świecie, by umożliwić wszystkim ludziom zdrowe, produktywne życie. Nadal wierzymy w tę misję i będziemy wciąż razem pracować w fundacji, ale nie wierzymy już, że możemy nadal rosnąć wspólnie jako para w kolejnych etapach naszego życia — przekazali na Twitterze Bill Gates z żoną Melindą.

Wraz z informacją o rozwodzie pary, w mediach pojawiło się wiele informacji o niewierności amerykańskiego biznesmena. Powiadało się, że Bill Gates miał mieć w przeszłości długoletni romans z pracownicą Microsoftu.

źródło: Onet.pl

(Visited 317 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Robert Lewandowski zabrał głos podczas konferencji prasowej. Dostał pytanie o kolorową opaskę [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here