82-letni Anthony Hopkins opublikował w mediach społecznościowych bardzo osobiste wyznanie. Aktor oznajmił, że jest niepijącym od 45 lat alkoholikiem. Zmierzałem do katastrofy, zapijałem się na śmierć — powiedział aktor.

Zdesperowany Hopkins pewnego dnia podjął decyzję, że musi zmienić całe swoje życie. Dodał, że w rzuceniu nałogu dopomógł mu sam Bóg.

— Dzisiaj jest jutro, o które tak się martwiliście się wczoraj. Wy, młodzi, nie poddawajcie się, po prostu pozostańcie tam, po prostu walczcie. Bądźcie odważni, a potężne siły przyjdą wam z pomocą. To pomogło mi w życiu — kontynuował artysta i zamieścił poruszający filmik, który wzruszył wielu internautów.

Zobacz również: Edyta Górniak o szczepionkach: Nie będę królikiem doświadczalnym

Anthony Hopkins 29 grudnia skończył 82 lata i opublikował emocjonalne wideo opowiadające o jego bolesnej przeszłości. Aktor poprzez swoje szczere wyznanie postanowił zmotywować swoich sympatyków do walki z uzależnieniami.

Zobacz również: Rząd zlikwiduje możliwość odmowy przyjęcia mandatu? Jest projekt ustawy

— To był trudny rok, który dla wielu osób wiązał się z żałobą i smutkiem. Ale 45 lat temu dostałem ostrzeżenie, że zmierzam ku katastrofie. Piłem na śmierć. Nie jestem kaznodzieją, ale otrzymałem wiadomość, myśl, która brzmiała: „Chcesz żyć czy umrzeć?” I stwierdziłem: „Chcę żyć” i nagle nadeszła ulga — powiedział Hopkins na filmiku.

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

(Visited 1 481 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj