Wojciech Cejrowski skomentował na Twitterze ostatnie głośne wydarzenia na granicy polsko-ukraińskiej. Jak zauważył, przekraczają ją nie tylko uchodźcy, ale również osoby, które wcale na Ukraińców nie wyglądają.

Publicysta nie przebierając w słowach przedstawił swój pomysł na rozwiązanie tego problemu.

– Granicę przekraczają tysiące NIE-Ukraińców. To, co nie weszło przez Białoruś, wlewa się przez Medykę. Rząd wpuszcza nawet bez paszportów, bo «ktoś zgubił na wojnie, nie wyrobił, zapomniał zabrać». Rząd wpuszcza bez testów, ale nadal testuje Polaków na Okęciu – powiedział Wojciech Cejrowski.

– Widzieli Państwo filmy w sieci? Matki z dziećmi w mniejszości, a większość młode byki i TO NIE SĄ UKRAIŃSKIE TWARZE. Na filmie: Młode byki wywalają z pociągów ukraińskie matki z dziećmi, wyrywają im z rąk łóżka, koce, żywność i inne dary, które one dostały od Polaków – zaznaczył bosy podróżnik, który ma doskonały pomysł na rozwiązanie całego problemu.

Portal Tarnogórski Info pokazał nagranie, na którym widać, jak ukraińska konduktor w Kijowie, usiłuje utorować drogę do pociągu dla kobiet i dzieci. Nie dało się jednak ukryć, że do wagonów nacierali również mężczyźni o bliskowschodniej urodzie.

Przeczytaj również:  „Ja chcę wygrać te wybory. To jest ten moment”. Tusk zaapelował do Hołowni

Wideo podesłał portalowi ukraiński uchodźca, który znalazł się w naszym kraju, przechodząc przez przejście graniczne w Medyce.

Zobacz również: Dziennikarz ”Polityki” chce wybijać szyby posłom Konfederacji

Zobacz również: Śniady mężczyzna zaapelował do prezydenta Rosji: „Putin ch*ju oddaj Ukrainę” [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 860 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj