20-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń po tym, jak pociąg towarowy uderzył w radiowóz w którym siedziała. Samochód stał na przejeździe kolejowym w stanie Kolorado. Zatrzymana miała ręce skute kajdankami, co uniemożliwiało jej ucieczkę z pojazdu.

Policja po rzekomym incydencie drogowym z udziałem broni palnej zatrzymała 20-letnią kobietę. Bez większego przemyślenia zostawiono ją w radiowozie, który stał na przejeździe kolejowym.

Bezmyślność policji. Kobieta cudem przeżyła

Skuta kajdankami kobieta nie mogła uciec z radiowozu. Pociąg towarowy uderzył ostatecznie w pojazd z dużą prędkością. Wszystko się nagrało.

Biuro śledcze w Kolorado próbuje ustalić wszystkie okoliczności tego wypadku. Poszkodowaną jest Yareni Rios-Gonzales, która trafiła do szpitala Greenley.

Adwokat 20-latki przekazał, że jego klientka ma złamane żebra, zmiażdżony mostek, złamaną rękę i nogę, a także obrażenia pleców i głowy.

– Po wsadzeniu mojej klientki do radiowozu, zauważyła syreny pociągu i jego światła. Desperacko starała się wydostać na zewnątrz, ale nie była w stanie. Przeszła na przednie siedzenia, ale drzwi były zablokowane. Próbowała zwrócić uwagę funkcjonariuszy, krzyczała, ale daremnie. Wtedy nadjechał pociąg – mówił dla brytyjskiej stacji obrońca.

źródło: YouTube / Polsat News

(Visited 199 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj