Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zaatakowany. „Nie lubię go”. Awantura w studio [+WIDEO]

Robert Lewandowski nie cieszy się sympatią wszystkich. Okazuje się, że za Polakiem nie przepada argentyński emerytowany bramkarz i menadżer futbolu Jorge D’Alessandro di Ninno.

Robert Lewandowski skrytykowany

Były argentyński bramkarz Jorge d’Alessandro podczas programu telewizyjnego El Chiringuito de Jugones postanowił skrytykować Roberta Lewandowskiego. Napastnik FC Barcelony nie pierwszy raz pada ofiarą krytyki ze strony emerytowanego bramkarza.

Jorge d’Alessandro trenował hiszpańskie kluby takie jak SD Huesca, Gimnàstic czy UD Salamanca. Szkoleniowiec stwierdził na antenie, że nie ma sensu zachwycać się strzelecem z Polski.

Nie lubię Lewandowskiego, lubię inną piłkę nożną. Lubię Mbappe, to inny typ „9” – ocenił emerytowany piłkarz.

Sportowe Fakty Wirtualnej Polski przypominają inne wypowiedzi szkoleniowca hiszpańskich klubów.

– Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego! Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego! – przekonywał d’Allesandro, nie zdobywając jednak aprobaty audytorium.

Wielu sceptyków uważało, że Polak nie odnajdzie się prędko w nowych barwach i nie rozpocznie sezonu jak niegdyś. Lewandowski zaskoczył jednak krytyków i w pięciu meczach strzelił już osiem bramek.

źródło: Wirtualna Polska

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these