W Internecie pojawiło się nagranie nawiązujące do ruchu Black Lives Matter, BLM, czyli „Czarne życia się liczą”. Widzimy na nim czarnoskórego mężczyznę zagadującego i podrywającego Amerykanki. Kobiety pozytywnie i z sympatią reagowały na napotkanego młodzieńca.

Okazuje się, że bohater nagrania to również Youtuber i współpracownik „JosephCostello”, który postanowił sprawdzić, czy jego wybranki popierają międzynarodowy ruch walczący o prawa osób czarnoskórych. Black Lives Matter jest organizacją, która koncentruje się na eliminowaniu przemocy wobec osób czarnoskórych i systemowego rasizmu.

Zobacz również: Kaja Godek w nietypowej maseczce w sądzie. Internauci ją wyśmiali [FOTO]

Trzeba przyznać, że mężczyzna wybrał sobie oryginalny sposób na „podryw” i oczekiwał buziaka od każdej Amerykanki, która wyznała, że owszem wspiera Black Lives Matter. Znakiem rozpoznawalnym ruchu jest uniesiona czarna pięść. W ostatnich latach symbol stał się mocno rozpoznawalny, głównie za sprawą nasilających się w Ameryce protestów i manifestacji.

Źródło: YouTube.com

(Visited 9 788 times, 3 visits today)
Przeczytaj również:  Zjednoczeni sprostamy Rosji: Spotkanie Mateusza Morawieckiego z premierem Słowenii w sprawie kryzysu na granicy z Białorusią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here