Brexit wzbudził wiele emocji wśród społeczeństw, jak również wśród polityków, którzy nie przestają komentować zaistniałej sytuacji. Nigel Farage „Ojciec Brexitu” niezwykle cieszy się, że Wielka Brytania pożegnała się z Unią Europejską.

— Brexit to będzie raj — oznajmił brytyjski polityk Nigel Farage.

Farage zwrócił się również bezpośrednio do Donalda Tuska, którego nie ocenia najlepiej.

— Po nim będziemy wolni od aroganckich łobuzów jak ty — dodał.

Były lider Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa i zagorzały zwolennik Brexitu podsumował byłego szefa RE jako łajdaka i kogoś, z kim lepiej nie mieć do czynienia.

Były polski premier powiedział niedawno, że nie ma dla Londynu żadnej oferty, która byłaby w stanie przerwać ten negocjacyjny impas.

Donald Tusk obiecywał, że będzie nalegał na backstop, jednak jest przygotowany na wszystko. Obecnie były premier nie ma już nic do powiedzenia, ponieważ Brexit stał się faktem.

— Po Brexicie będziemy wolni od takich niewybranych łobuzów jak ty i sami poprowadzimy nasz własny kraj. Brzmi to dla mnie niebiańsko — cieszył się Nigel Farage jeszcze rok wcześniej.

— Nie potrzebujemy tych wszystkich instytucji i całej ich władzy. I mogę was zapewnić, że partia Brexit i UKIP kochają Europę. My tylko nienawidzimy Unię Europejską — mówił „Ojciec Brexitu”.

źródło: rp.pl

(Visited 424 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj