propolski.pl: Nie żyje

Nie żyje kierowca rajdowy Ken Block. Miał poważny wypadek

Nie żyje amerykański rajdowiec i drifter Ken Block, który miał poważny wypadek na skuterze śnieżnym. O jego śmierci poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Wasatch w stanie Utah.

Mężczyzna odszedł w wieku 55 lat. Służby zostały poinformowane o wypadku 2 stycznia ok. godziny 14. W okolicy Mill Hollow odnaleziono skuter.

Wiadomo, że Ken Block „zjeżdżał skuterem śnieżnym po stromym zboczu, gdy skuter przewrócił się, lądując na nim. 55-latek zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń”.

– Z głębokim żalem potwierdzamy, że Ken Block zginął dzisiaj w wypadku na skuterze śnieżnym. Ken był wizjonerem, pionierem i ikoną. Ale przede wszystkim ojcem i mężem. Będzie nam go bardzo brakowało. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny pogrążonej w żałobie – napisali członkowie grupy Hoonigan Racing Division w opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu.

Ken Block był profesjonalnym kierowcą rajdowym. Swoją karierę rozpoczął w 2005 roku. Brał udział w 25 rundach rajdowych mistrzostw świata WRC. Najczęściej jeździł na deskorolce, motocyklu i snowboardzie.

On January 2, 2023 at approximately 2:00 p.m., the Wasatch County 911 Center received a call reporting a snowmobile…

Opublikowany przez Wasatch County Sheriff's Office Poniedziałek, 2 stycznia 2023
Opublikowany przez Hoonigan Poniedziałek, 2 stycznia 2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjska baza doszczętnie zniszczona. Zginęło mnóstwo żołnierzy [WIDEO]

źródło: Facebook / Przegląd Sportowy / Sport.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these