propolski.pl: Messi nie wytrzymał

„Na co patrzysz idioto? Spadaj stąd!” Messi nie wytrzymał [WIDEO]

Argentynie udało się awansować do półfinału mistrzostw świata w Katarze. Wszystko za sprawą dogrywki i rzutów karnych. W czasie meczu doszło do nieporozumienia między piłkarzami obu drużyn. Leo Messi już po zakończonym spotkaniu udzielił wywiadu.

W ćwierćfinale Argentyna pokonała Holandię 4:3. Po 90 minutach doprowadzono do remisu 2:2. W czasie meczu nie brakowało wielu emocji. Tuż po nim głos zabrał legendarny piłkarz Leo Messi i zszokował dziennikarzy.

Kiedy zawodnik zobaczył w bliskiej odległości Holendra Wouta Weghorsta, całkiem puściły mu nerwy.

– Na co patrzysz, idioto? Spadaj stąd raz, dwa – burknął zirytowany Messi. Dlaczego piłkarze się ze sobą skonfliktowali? Holender po fakcie próbował w wyczerpujący sposób opisać całą sytuację. Okazuje się, że do problemów doszło już w czasie rozgrywek.

– Po meczu chciałem uścisnąć dłoń Messiemu, ponieważ jako piłkarza darzę go wielkim szacunkiem. On jednak odrzucił moją rękę i nie chciał ze mną rozmawiać powiedział Weghorst.

– Mój hiszpański nie jest zbyt dobry, ale powiedział mi niegrzeczne słowa i to mnie rozczarowuje. Jestem bardzo rozczarowany – dodał 30-letni napastnik Burnley.

źródło: sport.pl / wp.pl