Czołowy rosyjski propagandysta Władimir Sołowjow wystosował kolejne groźby pod adresem Zachodu. Tym razem wspomniał o scenariuszu, w którym „siły specjalne Achmat wkraczają do Warszawy”.

Rosjanin na antenie rosyjskiej, państwowej telewizji Rossija 1 prowadzi swój program publicystyczny. Rozmawia w nim z zaproszonymi goścmi i za każdym razem wychwala Władimira Putina, grożąc Zachodowi. Komentuje także bieżące wydarzenia z frontu.

Sołowjow grozi Warszawie

Doradca ukraińskiego ministra spraw wewnętrznych Anton Heraszczenko opublikował fragment nagrania, na którym Sołowjow skomentował pomoc krajów Zachodu dla Ukrainy.

– Kraje Zachodu dostarczają dużo systemów obrony powietrznej, ciężkiego sprzętu i pocisków, co oznacza, że są teraz nagie. To oznacza, że możliwym staje się uderzenie w tył. Mogę sobie z łatwością wyobrazić, że siły specjalne Achmat wkraczają do Warszawy, żeby sprawdzić, jak się ma sytuacja. Mogę sobie łatwo wyobrazić nasze siły powietrzne. Kto ma ich powstrzymać? IRIS, który udowodniono, że jest nieskuteczny. Nie mogą obronić Kijowa, a w Niemczech nie ma nic – mówił rosyjski prezenter.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wyciera sobie gębę moim nazwiskiem”. Hołownia wściekł się na polityka PiS [WIDEO]

źródło: Twitter / nczas

(Visited 190 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj