Marksizm opanowuje świat. W internecie pojawiło się nagranie, które w dosadny sposób pokazuje efekty tej ideologii, która niebezpiecznie wnika w umysły podatnych ludzi. Źle rozumiana tolerancja niebezpiecznie poszerza granice, co skutkuje niszczeniem kultury.

Marksizm przyzwala także na całkowicie oderwane od rzeczywistości myślenie magiczne. Cytując klasyka, jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów. Nowa mutacja marksizmu wykorzystała w roli proletariatu rozmaite mniejszości seksualne, feministki oraz imigrantów, a więc te grupy, które mają być „naturalnie” represjonowane przez większość społeczeństwa. Robotnicy zawiedli, więc do wywoływania konfliktów służą teraz kobiety ograniczane przez patriarchat, homoseksualiści nieakceptowani przez „homofobów” czy nachodźcy atakowani przez nacjonalistów, rasistów i ksenofobów.

— Nie powinieneś mieć opinii w sprawie aborcji. To nie twoje ciało, to nie twoje życie — słyszymy słowa dziewczyny o różowych włosach.

— Zakładam, że nigdy nie byłeś w ciąży — pada komentarz od kolejnej uczestniczki protestu.

Prowadzący wywiad zarzucił mężczyźnie trzymającemu transparent, że nie ma macicy, a jednak bierze udział w happeningu. Odpowiedź jest szokująca.

— Właściwie to mam macicę. Jestem transpłciowy — zawołał z radością.

— Mam macicę! — przekonywał niedowiarków.

Według zaprezentowanej ideologii wystarczy samo myślenie, które jak za pstryknięciem palców przenosi zainteresowanego do innej rzeczywistości, w której każdy, jeśli tego chce, może mieć narządy kobiece. Nawet jeśli jest mężczyzną.

Kolejni uczestnicy mówili o tak zwanej płynnej płci, która zakłada całkowitą swobodę myślenia i bycia tym, kim się chce bez względu na okoliczności.

„Płynna płeć” według młodego uczestnika to sytuacja, w której w zależności od dnia możesz wybrać sobie płeć, z którą się identyfikujesz.

— Więc jutro się obudzisz i możesz stwierdzić, że jesteś dzisiaj Suzy? — padło pytanie.

— Jeżeli miałbym płynną płeć to tak, mógłbym — odpowiedział młodzieniec po chwili zastanowienia.

Kolejne wypowiedzi dotyczące socjalizmu, płaskiej Ziemi oraz tego, od kiedy zaczyna się życie ludzkie, nie napawają komentujących internautów optymizmem.

Poniżej całość nagrania:

źródło: facebook.com

(Visited 564 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj