Huawei GT3 : zrównoważony smartfon dla ludzi

Huawei zaprezentował niedawno swój nowy smartfon HUAWEI WATCH GT 3. Jest to urządzenie, które generuje innowacyjne doświadczenie, dzięki swoim projektom i wydajności, którą uzyskuje dzięki integracji systemu operacyjnego HarmonyOS 2.1. Inteligentny zegarek koncentruje się na optymalizacji planu treningowego i poprawie stanu zdrowia, dzięki instalacji oprogramowania TruSeen™ 5.0+, programu, który lepiej rejestruje reakcje organizmu podczas codziennej rutyny. Ponadto, podczas treningu, HUAWEI WATCH GT 3 może utrzymać doskonałe śledzenie nawet w sytuacjach gwałtownych zmian tętna, takich jak sprint, pływanie w basenie czy skoki na linie.

HUAWEI WATCH GT3

jakość snu

Dzięki temu samemu systemowi, smartwatch Huawei oferuje również funkcje ciągłego, dokładnego monitorowania w czasie rzeczywistym poziomu tlenu (SpO2), snu, stresu i cyklu menstruacyjnego dla kompleksowego zarządzania zdrowiem. HUAWEI WATCH GT3 cena jest przystępna ze wszystkich i jest to w zasadzie osobisty trener na nadgarstku. Urządzenie rejestruje i analizuje dane treningowe użytkownika. Tak więc, inteligentnie identyfikuje okres podstawowy, okres podnoszenia, okres konsolidacji i okres redukcji zgodnie z aktualnym poziomem zdolności sportowych użytkownika i celami. A następnie dostosowuje intensywność treningu i stopniowo zwiększa objętość treningu, aby stopniowo poprawić zdolność sportową.

HUAWEI WATCH GT3

Ekosystem aplikacji na najbardziej optymalnym poziomie

Już wcześniej wiadomo było, że sprzęt Huawei jest kompatybilny z aplikacjami AI Running Coach i Ealthy Living Shamrock. Te spersonalizowane funkcje związane są ze zdrowiem i kondycją. Celują w użytkowników, aby pozostali aktywni.Jednak, ponieważ ćwiczenia nie są jedyną rzeczą na tym inteligentnym zegarku, liczba aplikacji firm trzecich na HUAWEI WATCH GT 3 ponownie wzrosła. Oprócz tego, co zostało już wspomniane, urządzenie jest kompatybilne z aplikacjami związanymi z codziennym życiem, podróżami, grami, rozrywką i pracą.

konstrukcja ekranu

Ekran oferuje nowe inteligentne interaktywne doświadczenie. Wyposażony jest w obrotową koronę z dotykowym sprzężeniem zwrotnym, która oferuje bardzo precyzyjne rozpoznawanie ruchu palca.

Ponadto, nowa konstrukcja szachownicy wyrzutni może być swobodnie przesuwana i rozszerzana, co zapewnia wygodniejszą obsługę. Tarcze Always On Display (AOD) czuwają nad Twoim zdrowiem podczas codziennego użytkowania, a niestandardowe tarcze zegarka ułatwiają dostęp do danych treningowych i aplikacji poprzez podniesienie nadgarstka.

HUAWEI WATCH GT3

Specyfikacja

HUAWEI WATCH GT 3 dostępny jest w dwóch różnych wersjach. Jedną z nich jest 46mm, a drugą 42mm. Oba smartwatche mają nowy system operacyjny HarmonyOS 2.1 jako silnik życia.

Nowy Huawei Watch GT 3

Firma przyzwyczaiła nas już do tego, że znajdziemy bardzo atrakcyjne smartwatche, pełne funkcji i w przystępnej cenie, a Watch GT3 podąża tą samą linią. Jest to zegarek dostępny w dwóch wersjach, jeden z tarczą o średnicy 42 mm i inny nieco większy 46 mm . W obu przypadkach jest zasilany przez system operacyjny HarmonyOS 2.1 i oferuje zasięg do 14 dni na jednym ładowaniu.

Autonomiczna praca

Do zapewnienia pracy z dala od gniazdka elektrycznego służy niewymienny akumulator o pojemności 3000 mAh. Jak na takie urządzenie, bateria jest akurat potrzebna, gdyż producent wykonał solidną pracę przy optymalizacji sprzętu i oprogramowania. W efekcie, przy umiarkowanym użytkowaniu, bateria bez problemu wytrzyma 2 dni. Lub jeden dzień aktywnego użytkowania. Z pomocą ładowarki 2A poziom naładowania przywracany jest w 2,5 godziny (lub w 4 godziny przy prądzie 1A).

Aparat

Huawei GT3 został wyposażony w okazały aparat główny 13 MP oraz przednią kamerkę 8 MP. Oba moduły otrzymały wartość przysłony F / 2.0 i możliwość nagrywania wideo FullHD (30 fps). Interfejs aplikacji aparatu jest bardzo prosty i łatwy w użyciu do szybkiego fotografowania. Ale jednocześnie zawiera wiele ustawień (w tym ręcznych) i możliwości. Wśród dostępnych trybów na szczególną uwagę zasługuje „Światło”, który zawiera optymalne ustawienia do fotografowania nocnego krajobrazu.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these