Założyciel Microsoftu Bill Gates oznajmił, że zdecydował się przyjąć pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Miliarder poinformował, jak się czuje już po fakcie i podziękował całemu personelowi medycznemu oraz wszystkim tym, którzy walczą z pandemią dla dobra ludzkości.

Swój wpis opublikował na Twitterze. Filantrop przyjął pierwszą dawkę, a z racji swojego wieku był zakwalifikowany do programu szczepień.

— Podziękowania dla wszystkim naukowców, uczestników badań, organów regulacyjnych i pracownikom służby zdrowia, którzy doprowadzili nas do tego punktu. Jedną z korzyści wynikających z bycia 65-latkiem jest to, że kwalifikuję się do szczepienia przeciwko COVID-19. W tym tygodniu dostałem pierwszą dawkę i czuję się świetnie — wyznał na Twitterze założyciel Microsoftu.

Zobacz również: Tęczowa turystka wyszła w góry w samej bieliźnie. Szybko pożałowała tej decyzji [WIDEO]

Miliarder od zawsze był propagatorem szczepień i pomyślnie się o nich wypowiadał. Jest również największym ich fundatorem na świecie. Gates wraz ze swoją żoną Melindą kieruje ogromną fundacją finansującą szczepionki i wspiera badania nad nowymi, chociażby przeciwko wirusowi HIV.

źródło: tvp.info, pantarhei24.com

(Visited 4 332 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj