Żona aktora Macieja Stuhra, Katarzyna Błażejewska-Stuhr postanowiła odnieść się do nacechowanych politycznie wypowiedzi swojego partnera. Swoje zamiary wobec męża zdradziła na blogu.

Żona Stuhra zamieściła na swoim blogu wpis zatytułowany „Zakładam mężowi kaganiec”. Notka ma stanowić sprzeciw wobec nadmiernej tendencji aktora do wypowiadania się w wywiadach na tematy związane z polityką:

Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać coś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas. Może myślicie, że przesadzam. Ja mówię to z perspektywy żony. Skończyły się kilkumiesięczne zdjęcia, jest kilka dni kiedy mąż może zrobić zakupy, odebrać dziecko ze szkoły albo zjeść z nami obiad. Ale musi iść rozmawiać o pracy nad serialem (tu pytania kończą się po 5 minutach) i zaczynają się pytania o politykę. Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr.

Przeczytaj również: Policja zatrzymała polityka Nowoczesnej za podżeganie do zbrodni. O sprawie poinformował wiceminister: „Bulwersujące”

— Więc Maciej, najdelikatniej jak umie, odpowiada, cyzelując każde słowo. Dbając o kulturę wypowiedzi, o źródła, na które się powołuje, o opinie, które przytacza. A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat — zauważa Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Dalej żona aktora skarży się na negatywne reakcje ludzi, wywołane widokiem jej męża:

— Dostajemy dziesiątki telefonów (zarówno w dzień, jak i w nocy) z pogróżkami i wyzwiskami. (…) Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam. Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami. (…) Zakładam kaganiec mężowi. Maciej Stuhr nie odpowie na pytania o wybory prezydenckie.

Przeczytaj również: Katarzyna Błażejewska-Stuhr ma dość hejtu: „Zakładam mężowi kaganiec”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 6 787 times, 32 visits today)
Przeczytaj również:  Preisner nie zamierza przeprosić prezydenta: "Informację zaczerpnąłem z Gazety Wyborczej. Nie wiem, co jest prawdą"

7 KOMENTARZE

  1. Jakoś do tych co krzycza w prost jeb@#ć PIS nikt nie dzwoni tylko do człowieka który wypowiada sie kulturalnie, a swoja drogą czy pan Andrzej Piaseczny też dostaje tel. z ppogróżkami czy tam jedna przekaż był czytelny i każdy zrozumiał co miał do powiedzenia na temat PIS-u.

    • Mieszkając w Polsce trzeba być Polakiem i patriotą to nikt nie będzie wydzwaniał z pogróżkami. Jeżeli Polska uwiera to wypad z Polski

  2. Tak kończą pseudo aktorzyny którzy myślą że są najmondrzejsi A reszta to ciemnogród.
    Plujac na osoby i na Polskę było do przewidzenia że karma wróci. Życzę Pani spokoju w rodzinie ale męża nie pozdrawiam.

  3. – „Więc Maciej, najdelikatniej jak umie, odpowiada, cyzelując każde słowo. Dbając o kulturę wypowiedzi, o źródła, na które się powołuje, o opinie, które przytacza” – chyba pani żona pisze o innej osobie, bo ten opis zupełnie nie przystaje do rzeczywistości.

  4. POkomuchy go wypromowało to teraz musi spłacać długo wdziecznosci z tego w końcu żyje.
    Przecież nie skometuje spodni Kidawy bo nikt o tym nie napisze ale jak coś o Jarku to GW i inni już na pierwszej stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here