Wojownicy powstają z grobów, aby pomścić swoich wrogów. Ich przerażający atak może zagwarantować graczom 9797-krotne zwiększenie wartości stawki. Nowy automat do gry Warrior Graveyard wydany przez Nolimit na początku listopada 2020 roku przypadnie do gustu wszystkim graczom, których fascynują mroczne opowieści o niezwyciężonych wojownikach. Jest to zarazem kontynuacja innego uwielbianego przez graczy slotu pod tytułem Barbarian Fury.

Opis Automatu Warrior Graveyard

Warrior Graveyard to maszyna zbudowana z sześciu bębnów, trzech rzędów oraz 25 linii wygrywających. Duża ilość funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny, symbole Wild i Scatter, mnożniki oraz dodatkowa gra pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału tego tytułu i zagranie o najwyższą wygraną.

Podobnie jak w grze Barbarian Fury i tutaj pojawia się autorska funkcja the xNudge Tombstone Wilds, która rozciąga się na trzy rzędy i umożliwia stworzenie gigantycznego symbolu wojownika. Wyjątkowe znaczenie mają symbole przedstawiające niespokojnych bohaterów w trumnach. Trzy symbole na bębnach rozpoczynają grę bonusową Warrior Attack, z symbolami Tombstone Wilds pojawiającymi się na ekranie przez cały czas trwania funkcji. Po aktywacji gry symbole wyzwalające zostaną przesunięte, jednocześnie zwiększając mnożniki wygranych w miarę ich przesuwania.

Najwięcej emocji przynosi jednak spacer o północy po mrocznym cmentarzu. Gracz może wykonać jedną z dwóch dostępnych rund darmowych spinów, aktywując ją dzięki trzem, czterem lub pięciu symbolom Scatter. Taka kombinacja na bębnach doda do salda gracza kolejno 8, 10 i 12 darmowych spinów. Wylosowanie 6 lub więcej symboli Scatter wyzwala 14 darmowych spinów.

Podsumowanie

Warrior Graveyard to gra o RTP na poziomie 96.15% oraz wysokiej zmienności. Oznacza to, że przeznaczona jest szczególnie dla tych graczy, którzy lubią ryzyko i są przygotowani na dłuższe sesje gry. Wygrane padają tu rzadziej niż w automatach o niskiej zmienności, jednak umożliwiają zdobycie satysfakcjonującej wygranej. Pomimo tego, że w grze nie występuje wygrana jackpot, możliwość zdobycia 9797-krotności wygranej z pewnością ucieszy graczy lubiących grać o duże stawki.

(Visited 19 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zmarł Chadwick Boseman. Aktor znany m.in. z roli Czarnej Pantery