W czwartkowy wieczór premierę miał najnowszy wywiad Wojciecha Sumlińskiego. Z ponad półgodzinnego filmu dowiadujemy się wielu szczegółów z życia pracy ratownika medycznego. Poza medialna rzeczywistość opisywana przez pracownika służby zdrowia daje wiele straszliwych odpowiedzi, lecz stawia przed widzem także szereg niewygodnych pytań.

Film dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego porusza kwestię pandemii, lockdownu, szczepionek i testów na koronawirusa z perspektywy ratownika medycznego.

Proszący o anonimowość mężczyzna wyjawił swoje wątpliwości dotyczące obecnej sytuacji pandemicznej. Słowa ratownika jeżą włosy na głowie.

— Zaciekawiło mnie to, że wszystkie te testy wychodzą pozytywnie. W pewnym momencie nie pobrałem po prostu wymazu od pacjenta. Tylko umieściłem bez DNA pacjenta sam patyczek czysty w próbówce i wpuściłem na płytkę (testu). Gdy wyszedł pozytywny, po prostu mnie to zaniepokoiło, zaskoczyło. Natomiast wykonawszy trzy takie testy pod rząd, wszystkie również wyszły pozytywnie, więc wiem, że to nie był czysty przypadek… — to tylko krótki fragment wyczerpującej relacji.

Przeczytaj również: Wielka burza po programie TVP. Mówiono o lockdownie, szczepionkach i Wielkim Resecie. Oto cały program

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski zdradził, jaki będzie 2022 r. Jego słowa nie napawają optymizmem

Przeczytaj również: Doda nie wytrzymała: „Natomiast cała nadmuchana pandemia…” Ostra wypowiedź piosenkarki

Źródło: YouTube

(Visited 9 424 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here