Od czwartku po decyzji TK w sprawie aborcji, w Polsce nie ustają głośne protesty i manifestacje. W Warszawie zorganizowano również Marsz Wolności, na którym setki ludzi demonstrowały swój sprzeciw przeciwko obostrzeniom w związku z COVID-19.

Na spotkaniach obecni byli nie tylko prawicowi politycy, ale również wielu lewicowych bojówkarzy, którzy atakowali funkcjonariuszy policji i zaczepnie ich prowokowali.

Na facebookowym kanale Prawicowy Internet pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy tego typu sytuację. Zwolennik lewicy przepychał się słownie z policjantem i zapraszał go do starcia jeden na jeden.

Korwin-Mikke podczas Marszu Wolności: Budują nam Nowy Porządek Świata. To jest globalny system [WIDEO]

Gdy okazało się, że funkcjonariusz przyjął wyzwanie i zaczął się do niego zbliżać, aktywiście wcale nie było już do śmiechu. Przekonał się, co to znaczy zadrzeć z niewłaściwą osobą i szybko wylądował na ziemi.

Poniżej nagranie z całego przedstawienia:

źródło: Facebook.com

(Visited 77 768 times, 381 visits today)
Przeczytaj również:  Boże Narodzenie. Abp Jędraszewski ofiarą nienawistnych komentarzy na grupie "Polska bez hejtu"

2 KOMENTARZE

  1. Ochroniarze nierządu jako prywatna firma zarejestrowana w USA, a nie państwowa policja. To banda uzbrojonych, umundurowanych i zamaskowanych bandytów na uslugach szabesgojowego nierządu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here