Bill Gates ostrzegł, że w przyszłości może pojawić się choroba, która zabije nawet 30 mln ludzi w ciągu pół roku. To nieznany dotąd rodzaj schorzenia.

— Świat powinien przygotować się na to jak na wojnę — powiedział Bill Gates.

Filantrop w ubiegłym roku brał udział w dyskusji na temat epidemii zorganizowanej przez Massachusetts Medical Society oraz New England Journal of Medicine.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o strzelaninie i dymisji rządu: „To będzie lęk” [WIDEO]

Według Gatesa prawdopodobieństwo pojawienia się nowej choroby jest bardzo duże. Ryzyko powstania nowych patogenów rośnie wraz z powiększaniem się światowej populacji.

Bill Gates jest zdania, że nawet niewielka grupa ludzi może stworzyć śmiertelną postać ospy w laboratorium i roznieść chorobę na wiele kontynentów w ciągu zaledwie kilku godzin.

Zobacz również: Joe Biden zakaże sprzedaży broni? Zażądał „zdroworozsądkowych reform”

Były szef Microsoftu pokazał symulację Instytutu Modelowania Chorób. Według niej nowa odmiana grypy, która zabiła 50 mln ludzi podczas pandemii w 1918 r., może uśmiercić 30 mln ludzi w ciągu nawet pół roku.

— Gdyby powiedzieć światowym rządom, że w tej chwili powstaje broń, która może zabić 30 milionów ludzi, pojawiłoby się poczucie, by pilnie się przygotować do takiego zagrożenia — stwierdził biznesmen.

Przeczytaj również:  Jeremy Clarkson przeprowadzi się do Polski? "To miejsce, gdzie wszyscy bylibyśmy szczęśliwi"

— Świat musi przygotować się na pandemię w ten sam poważny sposób, w jaki szykuje się do wojny — mówił Gates.

— Kiedyś wojsko próbowało swego rodzaju symulowanej gry wojennej przeciwko pandemii ospy, ostateczny wynik to „ospa wygrała, ludzkość przegrała — podkreślił miliarder.

Źródło: businessinsider.com.pl

(Visited 49 242 times, 5 visits today)

18 KOMENTARZE

  1. czy słowo „filantrop” jest synonimem słowa „nawiedzony – uznający się za boga”? Myślę, że problemem nie jest rosnąca populacja, lecz rosnące bogactwo ludzi bez hamulców moralnych.

  2. Ojj Billy.. Na Twoim miejscu, wzięłabym pierwszą, lepszą broń i strzeliła samobója.
    Wtedy na pewno żadna kolejna pandemia nam nie zagrozi.
    Straszny jest fakt, że tak na prawdę, bycie milionerem i sranie pieniędzmi upoważnia jednego człowieka, do zrobienia z całej reszty populacji nic nieznaczące przedmioty, na których można poeksperymentować z nudów. Bo takiego, to już nic w życiu nie Kręci innego… Na wszystko go stać, wszędzie może być, nie musi dążyć do niczego więcej, więc po prostu z NUDY wybije sobie 30 mln ludzi. Tak na fazke.

  3. Jest bardzo prosty sposób na zapobieganie kolejnym ludobójstwom. Ukręcenie łbów tym hienom jak powyższa i nie będzie już żadnych fałszywych „epidemii” i „lockdownów”. Śmieć który mówi o konieczności zmniejszenia populacji ludzi i wprowadza to do rzeczywistości poprzez powikłania i zgony poszczepienne oraz odmowę pomocy innym przez „służby zdrowia” siedzące w jego kieszeni jest zwykłym bandytą.

  4. Gates mówi w formie „jakby o kimś innym” a w rzeczywistości to On jest osobą, która będzie wlaścicielem tej nowej choroby czyli opowiada o swoim nowym pomyśleć wybudowania patogeny, który wydaje mi się rozwinie się z powodu tych szczepień jego śmiercionką

  5. Zawsze, w historii świata było tak, że gdy czara goryczy się przelewa, tz. gdy jest zbyt duża przepaść miedzy bogatymi, którzy mają 80% zasobów świata a biednymi którym przypada 20% zasobów, dochodzi do rewolucji. Biedni strancali z piedestałów bogatych i ich dobra dzielili miedzy lud. Oni (bogaci) to wiedzą i tego się spodziewają. Robią wszystko, żeby do tego nie doszło. Stąd obecnie ta cała światowa akcja. Wywołując sztuczne zagrożenie i w akcie filantropi i miłosierdzia wytępią 80% biedoty. To im pozwoli zachować pozycje i wprowadzić własne światowe rządy. Staną się bogami i właścicielami całego Świata. Oni będą mieli wszystko, my tylko to co oni zechcą nam dać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here